28 Ocak 2014 #2260943

İstikbal'den Aldığım Başlığın Derisi Yırtıldı

Ben yaklaşık 1.5 yıl önce İstikbal'den yatak, baza ve başlık aldım. Almış olduğum malzemeler 1 hafta sonra geldi. Geldi ama montaj sırasında başlığın derisini yırttılar, gelen yatak ambalajsız ve teşhir ürünü. Teslimatı ise Türkçe Bilmeyen ve okuma yazması olmayana teslim etmişler. Ben iş dönüşümde hemen aradım servisi 1 ay zorla ikna edip getirttim.


Gelen yetkililer fotoğraf çekip gittiler bir daha haber alamadım. 3 ay önce ulaşmış olduğum yetkiler sistemin yenilendiğini ve tekrar geleceklerini belirttiler ve geldiklerinde yatakta kumaş hatası olduğunu söyleyerek alıp gittiler. Yatağı getirdiklerinde yatak aynı ve sadece silmişler göndermişler. Yatağı geri gönderdim.

Abdullah 194 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah24 Temmuz 2017

  Yalan yalan telefonum 24 saat acık

 • Abdullah16 Şubat 2014

  son olarak istikbal yetkilileri çözüm üretme yerine hatalı ürünü bana kabul ettirdiler. hatalı ürünü almamam halinde başka ürün vermeyeceklerini belirttiler. LÜTFEN İSTİKBAL DEN ÜRÜN ALIRKEN İYİ DÜŞÜNÜN!!! AKSİ HALDE RUH SAĞLIĞINIZ BOZULABİLİR

 • Abdullah03 Şubat 2014

  İstikbal'den almış olduğum ürün için 21 ayda zorla servis getirtebildim gelen servis elemanları sorunu çözme yerine arttırıyorlar.

 • Abdullah31 Ocak 2014

  Sayın İstikbal Müşteri Hizmetleri Lütfen müşterinizle yapılacak görüşmeleri yapan değerli elemanlarınızı, ürünleriniz deki hataları müşteriyi ikna etmek için değil sorunu gidermeleri için çaba harcamalarını tavsiye etmenizi rica ederim. Beni arayan müşteri yetkiliniz almış olduğum yatağın sağında ve solunda yayların çıkmasını normal olduğu yönünde beni ikna etmeye çalışıyor, ayrıca konuşma şekli ve tavrı çok kaba ve kırıcı, ben ödemiş olduğum parayı rahat bir yatakta yatmak için verdim. 2 yıl boyunca servis elemanlarınızı yatağın teşhir örünü ve hatalı olduğunu anlatmak ve hakarete uğramak için değil. LÜTFEN ARTIK BU SORUNU ÇÖZELİM.

 • İstikbal Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön