09 Eylül
#12573511

İstikbal'de Vaatlerin Hiçbiri Yerine Getirilmedi

Ben yaklaşık 1.5 ay önce İstanbul/Güngören İstikbal şubesinden (Onur Mobilya) 20.500 TL'değerinde sıfır mobilya takımı aldım. Bu takımı alırken birçok vaat verildi ve hiçbiri yerine getirilmedi. Sonra eşyalar evimize geldikten sonra 1 tane koltuğun ayağı kırık diğer koltuğun ise üzerinde yapışkan deforme ve yanık vardı. Kırık olan ayağı alıp götürdüler. Diğerini ise sonradan gördüğümüz için biz kendimiz şubeye götürdük. 1 hafta süre kadar sonra ürünler geri geldiğinde yanıklar duruyor ve diğer yırtık yama yapılmış kırık ayak ise tamir edilip tekrar geri gönderilmiş durumda geldi.


Ben İstikbal ana bayine 2 kere şikayet oluşturmama rağmen beni hiçbir şekilde umursamadılar. Firma ve bayi yöneticileri benimle dalga geçer gibi muamele yapıyorlar. Düğünüm olmasına rağmen ısrar ediyorum rica ediyorum sanki 2. El ürün alınmış basit bir yer gibi muamele görüyorum. Lütfen bununla ilgili gerekli işlerler yapılmasını rica edemiyorum.

Atakan Atakan 1.262 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atakan'ın Teşekkür Mesajı09 Eylül

    İstikbal mobilya genel merkezi danışmanı esra hanımın yakından ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum. Bu mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini İstikbal MOBILYA'dan bekliyorum.

  • İstikbal Temsilcisi09 Eylül

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler