29 Ekim 2013

İstikbal'de İki Bayram Arası Teslimat Yapılmıyor!

Bolu -Gerede İstikbal bayisi Apaydın Mobilya'dan 2 tane Class Maxi kanepe aldım. 7 Ağustos'ta aldığım kanepeler 15 Ekimde geldi. Ancak gelen kanepeler istediğimiz kanepeler değildi. Bayi kanepeleri değiştirmek üzere geri götürdü ve 26 Ekim gece 23:45'te araç kapıdayken kanepeleriniz geldi diye aradılar.


Neyse dedik gelsinde bu saatte gelsin ama gelen kanepeler daha önce yanlış gelen kanepelerle aynıydı. Teslim elemanları yanlış kanepeleri yüklemişiz yarın doğuları getirelim dedi ama yine getirmediler. Ramazan bayramından önce verilmiş, 3 taksiti ödenmiş, Kurban bayramı geçmesine rağmen gelmeyen kanepelerimin için endişeleniyorum. Sanırım İstikbal'de iki bayram arası teslimat yapılmıyor.

Ömer 169 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 28.10.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön