23 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10474504

İstikbal'de Gelmeyen Ürünler

Trabzon İstikbal mobilya iskender mobilya'dan birkaç ay önce https://www.İstikbal.com.tr/bahce-mobilyasi/masa-takimlari/aqua-8li-oval-masa-takimi ürününü peşin ödeme sistemi ile sipariş verdik. Ve 20.07.2018'de teslim alacağımıza dair sözleştik. Hatta bu süreyi bize kaşeli imzalı bir kağıt ile verdiler. Aradan geçen süreçte mağazaya birkaç kez yol üstü uğrayarak ürünün siparişi hakkında bir sorun olup olmadığını sorduğumda, hiçbir problem olmadığını ürünün beklenilen tarihte teslim edileceği bilgisini verdiler. 20.05.2018 tarihinde firma tarafımıza telefon ederek. Fabrikanın ürünün imalatını durdurduğunu ve bu ürünün gelmeyeceğinin bilgisini paylaştılar.
Soru-1: İmalatı durduran fabrika, Konya ve Samsun mağazasına torpil geçerek imal mi ediyor sizin haberiniz olmadan?
Soru-2: Ürünün madem satışı ve imalatı yok, siteden neden kaldırılmıyor olmayan bir ürün? Yazıklar olsun!

Samet Samet 2.188 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi31 Mayıs 2018

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi23 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler