19 Kasım 2013

İstikbal Zamanında Teslimat Yapmıyor!

30 ağustos 2013'te İstikbal'den satın aldığım ürün parası ödenmiş olmasına rağmen 18 kasım 2013 itibariyle hala teslim edilmedi. Ne zaman edecekleri hakkında hala aradığımda sallıyorlar. Gelişen ara durumlar da fiyasko niteliğinde maalesef. Kendileri kumaş karteksini göstermelerine rağmen önce kumaşı bu şekilde seçmemeliydiniz diye beyan ettiler.

Bunu söylediklerinden itibaren yine 45 gün üzerinde zaman geçmesine rağmen hala hareket yok. Aldığımız diğer mobilyalarda da montajda problemler yaşadık. Servis çağırttılar onlarda 4 mm'lik açıklığı bu 2 mm'dir ve normaldir diye yapmadan gitmişler. Kısaca fiyasko.

Haluk 115 Okunma

Cevaplar

 • Haluk28 Kasım 2013

  bugün alpak istikbali aradım ve ürünün gelip gelmediğini sordum, sormasam bayi dönüş bile yapmayacakmış gibi bir durum vardı. sonunda cumartesi 2 adet berjeride 3 ay tamamlanmadan teslim edebileceklerini söylediler çok mutlu oldum fakat uzun sürmedi eksik kalan orta sehpayı ürettiremediklerini ankarada diğer istikbal şubelerindede bulamadıklarını, bu ürünün sıkıntılı bir ürün olduğunu,artık üretiminin yapılmadığını vs.vs. ne zaman olduğunu bilmedikleri ileriki bir tarihte onu da teslim edeceklerini söylediler. barok orta sehpa diye yazdığınızda istikbalin sitesinde bile yeni ürün gözükmesi nedeniyle ve ürünü satarken bu ürünleri 10 yıl bayilerimizde bulunma garantisi veriyoruz demelerine rağmen bu şekilde geri bildirim yapmalarına anlam veremeden ve üç aylık mücadelede artık yorulduğumun farkına vararak tamam dedim ve telefonu kapattım. Allah yardımcım olsun.

 • Haluk28 Kasım 2013

  ağustosta aldığım ürünün teslimatı 28 kasım olmuş hala tamamlanmadı.fazla söze gerek yok

 • Haluk23 Kasım 2013

  şikayetten sonra istikbal müşteri temsilcisi aradı, ilgili firma olan alpak istikbalden telefon gelip gelmediğini sordu,gelmediğini söyledim.ürünün fabrikaya bildirildiğini ve üretimine başlanacağını söyledi, 25 kere arayıp her seferinde çeşitli bahanelerle savuşturulduğum firmanın 2.5 ay sonra bu kadar maceradan sonra hala ürünü üretmeye bile başlamamış olmasına inanamadım. sürecin gelişmesini bekliyorum. bu platformdan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim. bu fırsatı verdiği için şikayetvar.com' a teşekkür ederim

 • İstikbal Temsilcisi21 Kasım 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön