29 Mart 2013 #1713216

İstikbal Yetkili Servis Sorun Çözemiyor!

Grande famıly salon takımı üçlü kanepedeki sorunu eve gelir gelmez farkedip on gün içinde fotoğraf ve videolarla galeri gök istikbal bayisine şikayetimizi değişim olması gerektiğini bildiriyoruz. Kanepe henüz hiç kullanılmadığı halde çıkan feci ses, kumaşının kabarık durması, ortasındaki çökeklik ve eğim bunların bildirilmesi üzerine bayi servis gönderir ve servisin dediği; bu kullanıcı hatası, kanepenin orjinali böyle deyip sadece kumaş fazlalığını zımbalayıp gitmesi, tekrar şikayetimizi bildiriyoruz yine aynı servis gelip aynısını söyleyip çileden çıkarıyor. Bayiye gidip tekrar şikayette bulunuyoruz ama halen bekliyoruz. 7 ay oldu sorun çözülmedi fabrika hatası kabul edilmiyor.

Dilek 1.005 Okunma

Cevaplar

 • Dilek17 Nisan 2013

  Aldığımız Gök Galeri İstikbal bayiside başından atıyor, istikbalin ana bayiside. İstikbal gibi bir markaya hiç yakışmayacak cevaplar aldık. Bundan sonra ne ben ne de yakınlarım istikbali tercih etmez. Servis anlayışı diye bir şey yok zaten. Kullanıcı hatasını öğrenmişler onu söylüyorlar ve bu kanepe hiç kullanılmadan.

 • İstikbal Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililer tarafından konu hakkında bilgi iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Dilek04 Nisan 2013

  Cevaplandı olarak görünen bu şikayetim aslında cevaplanamadı. Evet birileri aradı ama bu benim için bir cevap niteliğinde değil, her defasında olduğu gibi sorunun tespiti için gönderilecek olan servis yetkilisi aynı şeyleri söyleyip sizi buna ikna edebilme yolunda ter dökecek. Hatanın telafisi bir daha İstikbal'in adına güvenmemek olacaktır.

 • Dilek01 Nisan 2013

  Kusurlu ürün teslim edildiği halde onu bu hale biz getirmiş oluyoruz,servisle sizi muhattap etmeyeceğim diyen satış sorumlusu üçüncü kez kapımıza servisi gönderiyor ve bir ay içinde değişim müracatı yapmalıydınız diyor. Teslim aldıktan on gün sonra şikayetimizi bildiren kişiler olarak bu cevabı aldık. Tüketici hakları mahkemesine başvuruyoruz sizin bu sorunu çözeceğiniz yok anlaşılan

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön