14 Mayıs 2013

İstikbal Yetersiz Servis!

İstikbal'den aldığımız Nevada deri üçlü koltuğu 04.05.2013 cumartesi günü getirdiklerinde ambalajı olmadan getirdiklerinden nakliye sırasında derisi yırtılmıştı. Bu şekilde koltuğu kabul edemeyeceğimizi belirttik. Bunun üzerine demonte olan koltuğun ayıplı olan bölümünü alarak; kalan kısmı yarım bir şekilde bize bıraktılar.


Tam 10 gün boyunca koltuğu satın aldığımız Acıbadem şubesi, firmadan uzmanın gelip karar vereceğini söyleyerek bizi bekletti. Sorunun ne zaman çözüleceği hakkında hiç bir bilgi alamadık. Son olarak bugün, ayıplı olan bölümünün Kayseri'deki fabrikada derisinin değiştirileceği söylendi. Ancak hala ne zaman bize teslim edileceği sorumuzun cevabını alamıyoruz!

Bekir 84 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi20 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön