30 Nisan 2013

İstikbal Yaylardan Ses Geliyor!

05.10.2009 tarihinde almış olduğum İstikbal Marka 160x200 yatak stress fresi üç yıl boyunca normal olarak kullandım ancak son bir yıldır yatakta dönerken yayların aşırı ses çıkarması sebebiyle uykudan uyanıyorum, mağduriyetimin giderilmesi için 03.01.2013 tarihinde gelen servis bu konu hakkında bir şey yapamayacaklarını söyleyerek sıkıntımıza çözüm bulamadılar.


Şu anda eşim ve ben aynı yatakta yay sesi sebebiyle yatamıyoruz mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz istenirse fark parasını vermek şartı ile başka bir yay sesi çıkarmayan bir yatakla değiştirilmesini talep ediyorum.

Yakup 163 Okunma

Cevaplar

  • Yakup29 Temmuz 2013

    ŞİKAYET VAR HİZMETİNİZDEN MEMNUNUM ANCAK İSTİKBALDEN MEMNUN DEĞİLİM

  • Yakup23 Mayıs 2013

    SAYIN YETKİLİ İSTİKBAL TARAFINDAN HERHANGİ BİR CEVAP ALAMADIM SADECE İKİ KEZ TELEFONLA ARANDIM BENİ KAHRAMANMARAŞ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNİN ARAYIP MAĞDURİYETİMİZİ GİDERECEĞİ SÖYLENMESİNE RAĞMEN HERHANGİ BİR SONUÇ ALMADIM.

  • İstikbal Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön