Toplam çözüm sayısı
..
İstikbal ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İstikbal Yataktan Gelen Sesler

1.666görüntüleme
Hüseyin
Hüseyin 23 Ocak 03:36
İstikbal Yataktan Gelen Sesler

2018 yılında istikbalden aldığım baza başlık seti 2 yıl geçmeden gıcırdamaya başladı ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım gelen servis kontrol edip birkaç parçasını değiştirdiklerini söylediler lakin 3 ay geçmeden tekrar sesler başladı. Çift kişilik yatak olmasına rağmen 80 kilo bile olmamama rağmen daha 3 yıl olmadan yatağın her yerinden sesler gelmeye başladı.

İstikbal Logo
İstikbal23 Ocak 03:40

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

İstikbal Logo
İstikbal3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler