24 Nisan 2013 #1760638

İstikbal Yataktaki Yay Sesleri!

İstikbalden geçen sene bir yatak aldım keşke almaz olaydım. O kadar pişmanım ki. Aylarca yataktan yay sesleri geldi yatağımın yanı aylarca içine göçmüş bir şekilde servise gitti geldi gitti geldi. Ben sayamadım kaç kere gittiğini. Sonuç en sonunda yay sesi gelmesin diye yatağın içine ne doldurdularsa ortopedik diye aldığım yatağım sünger yatak gibi oldu.


Yatınca içine gömülüyor insan. Bel fıtığım sebebiyle istikbale güvenipte ortopedik aldığım sağlığımı iyice bozdu. Artık her gün bel ağrılarımla uyanıyorum. İstikbal' den asla ne ürün alırım nede tavsiye ederim. Bana yaşattıklarına minnettarım...

Hale 189 Okunma

Cevaplar

  • Hale07 Eylül 2013

    4443344 nolu numarayı defalarca aradım fakat hiçbir işe yaramadı.Asla kabul etmiyorlar kalitesiz ürünlerini.Sorun yok deyip geri gönderiyorlar.Çalışanları da bir o kadar sorunlu ki müşteri memnuniyeti umurlarında değil.

  • Hale05 Eylül 2013

    Şikayet ile ilgili Görüşmeler Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Bu şekilde yazılıyor falan asla sorun çözülmüyor.Yatağınızda sorun yok deniliyor...

  • İstikbal Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön