03 Ağustos 2013

İstikbal Yanlış Yatak Geldi!

Ağır bel ağrısı için sert yatak almak üzere 5-6 mobilyacı gezdik. Beğendiğimiz ürünü 650 TL'ye bulduğumuz halde, İstikbal markası ve bayinin 1 ay içinde değiştirme sözüne güvenerek İstikbal Mobilya bayisi Alpak Ticaret'ten 930 TL'ye sipariş verdik. Yatak teslim edildi. Yanlış, yumuşak yatak geldi diye Bayi ve İstikbal'le görüştük, ilgilenmediler.

Hata yapıldı diye ısrar edince yatağı ters çevirdiler ve "Bu yatak tek yönlüdür, ancak böyle yatarsınız, diğer türlü yatılmaz"dediler. Öyleyse denediğimizde bu hatayı neden söylemediler. O yatak (modeli Comfort muş) hep ters duruyor ve sert yatak olarak gösteriliyor. Teslimatta ise yumuşak olan Optimal Yatak gönderildi! Sipariş ettiğimiz yatak ektedir.

Ali 280 Okunma

Cevaplar

  • Ali10 Ağustos 2013

    Firmadan şeklen ilgileniyormuş gibi aradılar, ancak hiç ilgilenmediler. İstikbal firmasının böyle olabileceğini hiç düşünmemiştim. Hiç kimseye İstikbal tavsiye etmiyorum.

  • İstikbal Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön