27 Ağustos 2013 #1977302

İstikbal Yanlış Gönderilen Ürün Değişimi İçin Ücret İstiyor!

2012 Eylül ayında Kütahya ilinde tual compac vitrin aldım. Kurdular. İş nedeniyle Van iline tayinim çıktı. Yetkili servise söktürdüm. Van ilinde tekrar yetkili servise taktırmak istedim. Ancak kurulurken iki parçanın sol-sağ olması gerekirken ikisininde sağ olduğunu söylediler. Bu nedenle çekmecelerden biri oturmadı.


İstikbal müşteri temsilcisinden Diyarbakır bölgenin numarasını alıp görüştüm. Geldiler baktılar ücretli getirebileceklerini söylediler. Anlam veremedim. Fabrikadan yanlış gelmiş yetkili servis bana haber vermeden kurmuştur. Müşteri memnuniyeti bu mu? Çekmecemin bir tanesi açılıp kapanmıyor. Sadece satarken güleryüz. Garanti bahane. Fabrikadan yanlış geliyor kullanıcı hatası.

Alper 84 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön