23 Mart 2013 #1703064

İstikbal Yanlış Gelen Yatak 3 Haftadır Değiştirilmedi!

06. 02. 2013 taihinde Kavacık İstikbal bayisi Pehlivanoğulllarına gittim. Bebek karyolamızın altındaki yataklı baza için özel yatak almam gerekiyordu. 80 x 170 ölçülerin de maksimum yüksekliği 18 cm olması gereken bir yatak gerekiyordu. Mağaza sorumlusu H.A.ile bütün yatakların yüksekliğini ölçtük.


Sonuçta mağazada bulunan 3 tane standart serisi yatağın yüksekliği 17 cm ile bizi kurtardığı için çok iyi bir yatak olmadığını bile bile ama zorunluluktan siparişi verdim. Yatak 20 cm yüksekliğinde geldiği için yerine olmadı odanın ortasında duruyor. Tam 3 haftadır fabrikayla görüşüyoruz, sizde arayıp şikayet edin diye oyalanıyoruz.

Güney 95 Okunma

Cevaplar

  • Güney01 Mayıs 2016

    Uzunca bir süre uğraşıp didindikten sonra ve siteniz sayesinde sonunda sonuç aldık değiştirdiler. Olsun yinede teşekkürler.

  • İstikbal Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön