19 Eylül 2013 #2017909

İstikbal Yanlış Başlık Teslim Etti!

06,07,2013 tarihinde İstikbal mobilyadan 180 cm lik Marsilya Baza, Marsilya Başlık ve 180 cm lik Ametis Plus yatak aldım. 21 gün demelerine rağmen 45 gün sonra Yatak ve Baza geldi. Arkasından da kavga gürültü ile 15 gün sonra da bazaya ait olan Marsilya başlık geldi. Fakat gelen başlık yanlış gelmişti.


Gürses Mobilyada S**** bey ile birlikte Bakırköy'deki mağazalarında teşhir salonunda beğendiğimiz o başlık değildi. Yetkili Servisten S***** bey, bu başlığı değiştiremeyiz, sizin seçtiğiniz model üretimden kalktı, artık bu yeni model var bunu kullanacaksınız dedi. Beni başından resmen savdı. İstikbal Yetkililerinden yardım bekliyorum.

Caner 178 Okunma

Cevaplar

  • Caner23 Eylül 2013

    istikbal markası artık benim için hiç bir şey ifade etmiyor. hayatımda bu kadar aşağılandığımı ve kandırıldığımı hatırlamıyorum. istikbal markası satana kadar var. Fakat sattıktan sonra size dönüp bakmıyor bile. Yetkili servisin raporunu bile hiçe sayıyor. Bayilerine yaptırımı bile yok. Bana yanlış gelen başlık değiştirilmedi. kısacası sana gelen başlığı kullanacaksın başka bir şey yapamayız dendi.

  • Caner21 Eylül 2013

    İstikbal çağrı merkezi beni aradı ve ürünü aldığım bayinin bana gelen ve orijinal olmayan baza başlığını alarak kendi imkanları ile orijinal Marsilya başlık ile değiştireceklerini söyledi. Bende çağrı merkezindeki görevliye fabrika ile bizzat görüştüğümü, bana Marsilya Baza ya ait orijinal Marsilya başlığın artık üretiminin olmadığını, kalıplarının da imha edildiğini, o nedenle bana gelen orijinal olmayan başlığı kullanmak durumunda olduğumu söylediklerini ilettim. Fakat buna rağmen bayinin bana orijinal Marsilya başlığı bulacağını 1 yada 2 gün müsaade etmem gerektiğini söylediler. Bende beklemeye geçtim. Pazartesi yada salı günü sonucu buradan size bildireceğim. Saygılarımla,

  • İstikbal Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön