31 Ağustos 2015

İstikbal Ürün ve Servis Şikayeti

İstikbal'den 2014 Haziran ayında Estilo üçlü kanape üç adet aldım. Daha iki-üç ay geçmeden kanepe de sorunlar boy gösterdi. Ürünün bir tanesinin kolu geldiğinde çökükmüş fark etmemişiz. Daha sonra 4 kol daha çöktü. İki kanepenin kasasında orta ayak kısmında çatlamalar meydana geldi. Kanepe kumaşlarını rengi soldu. Daha bir sene dolmadan kanepe çok eski bir görüntü aldı. Yatıldığı zaman bel ağrılarına sebebiyet vermeye başladı. Kolundaki çökme için servis çağırdığımızda bize ürünün yeni olduğunu garanti süresinin dolmasına daha süre olduğunu söyleyip, kullanmamızı daha sonra tekrar servis çağırmamızı söylediler. Bu olaydan sonra kanepelerde başka sorunlarda boy gösterdi.

Sadık 526 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön