09 Haziran 2015

İstikbal Ürün Teslimatının Yapılamaması!

25.04.2015 tarihinde Sakarya'da bulunan Çelebioğulları istikbal mağazasından TV ünitesi aldım. Satarken önce sadece 2 rafın eksik olduğunu söylediler. Bunun da en kısa sürede tamamlanacağı bilgisi verilmiştir. Fakat kurulum için gelindiğinde 2 raf dışında ünitenin bir de dolabı eksik çıktı. Yaklaşık 45 gün geçti ve hala kurulum için ses seda yok.


Bayi satarken iyi parayı peşin alırken iyi ama bilgilendirme talep edince dönüş yok. Fabrikadan bilgi bekliyoruz. Aldığımız tek cevap bu İstikbal müşteri hizmetlerine şikayet kaydı açtım. Bana bir 2 hafta içinde kurulacağı bilgisi verilmişti fakat o sürenin üstünden de 10 gün geçti. Tekrar kayıt açtım bu sefer zahmet edip dönen bile olmadı.

Mustafa 705 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı13 Haziran 2015

    Şikayetvar üzerinden yapmış olduğum kayda 3 günde netice aldım. Teşekkür ederim.

  • İstikbal Temsilcisi09 Haziran 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön