sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstikbal Ürün Teslimatındaki Gecikme ve İlgisizlik

Ali Ali12 Ekim 09:31

10 Ağustos'ta Konya Seyisoğlu bayisinden 1 koltuk takımı ile 2 adet yatak aldık. Bize teslimatın pandemi sebebi ile gecikeceğini 45 günü bulabileceği belirtildi. Bugün itibarı ile 63 gün oldu. 

İstikbal müşteri hizmetlerini 7 Ekim'de ve 9 Ekim'de aradım 2 günü içinde dönüş yapılacağı söylendi daha dönüş yapan yok. Aldığım bayi mobilyanın akıbetinden haberi yok. Nerede olduğunu göremiyormuş. İstikbal ülkemizin köklü mobilya şirketlerinden biri idi ama maalesef bundan. 

Gelişme :

14 Ekim 13:13

10 ağustosta aldığım mobilya 65 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi aldığım bayi pandemiyi bahane ederek müşteri hizmetlerine yönlendiriyor müşteri hizmetlerini arıyorum 2 is günü içinde dönüş olacağını soyluyordu simdi 5 güne çıktı 6 gün aradım aciliyet oluşturulmuş hala donen yok böyle bir rezillik olmaz. Siz siz olun asla ve asla istikbalden mobilya almayın. Paranızla rezil olursunuz.

13 Ekim 08:08

Firma buradan cevap yazdı tekrar müşteri hizmetlerini ve aldığım bayiyi aradım dönüş yapılacağı mobilyanın akıbeti ve teslim tarihi söyleneceği bildirildi ama maalesef hala arayan soran yok

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 12 Ekim 09:32

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler