sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstikbal Ürün Teslimatı Halen Yapılmadı

Anıl Anıl4 hafta önce

Bursa Nilüfer Demirhan İstikbal mobilyadan köşe koltuk satın aldım en geç 45 gün içerisinde teslimatı yapılacağı söylendi 90 gün oldu mağazayı arıyorum bantta üretim halinde olduğu söyleniyor fabrikayı arıyorum mağazaya gönderildi deniliyor ürün nerede kimse bilen yok. İnsanların parasını kullanıp bir de aklıyla oynuyorlar. Kasım'ın ilk haftası ürünüm teslim edilmediği takdirde Tüketici Hakları mahkemesine dava açacağım!

Gelişme :

6 gün önce

13.08.2020 tarihinde aldığım l koltuğun ne mağaza ne fabrikanın bir bilgisi yok 90 gün geçiktir bekletiliyorum. 2 hafta 3 hafta diye diye erteletiyorlar, yarın itibariyle hukuki işlemleri başlatıyorum Tüketici Hakları'na başvuracağım. İstikbal gibi büyük bir firmanın böyle iş bilmezlerce yönetilmesi marka değerine zarar veriyor. Böyle olacağını tahmin edebilseydim ürün satın almazdım.

np_image1 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 4 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler