29 Mart 2013 #1713593

İstikbal Ürün Kalitesi Çok Düşük!

07/05/2011'de istikbalden aldığım koltuk takımının 3'lü koltuğunun ayaklarından biri çöktü. Garantisi devam ediyordu, servis çağırdım. Arkadaşlar kırılmaların garanti dışı olduğunu belirtip 150 tl ücret istediler. Müşteri hizmetleri de aynı yanıtı verdi. Ürünleri evlendiğimde aldım. Evde eşim ve ben yaşıyoruz, çocuğumuz yok. İkimizde çalışıyoruz.


Bu 3'lü koltuktan iki adet aldığımızdan yıpranmayı önlemek için yerlerini 3-5 ayda bir değiştiriyoruz. Firma kırılmaları garanti dışı tutuyormuş. Neyin garantisini verdiklerini anlayamadım. Ortalama günlük 2-3 saat kullanımla 2 seneyi doldurmadan, mobilya bu hale geliyorsa bu kullanıcı hatasından çok istikbalin kalite problemidir diye düşünüyorum.

Özgür 101 Okunma

Cevaplar

  • Özgür09 Aralık 2014

    Herhangi bir çözüm üretilmedi

  • İstikbal Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön