12 Eylül 2013

İstikbal Ürün Gecikmesi ve Kurulum Sorunu!

Bianco yatak odası aldık ve bir buçuk ay sonrasına sipariş verdik. Söylenen tarihte sadece yatak, baza ve şifonyer geldi. Diğerleri henüz üretilmediğinden gelmedi dedi yetkililer ama gelen dolabın etiketinde mayıs üretim tarihi olarak yazıyor. Kalan ürünlerden bir kısmı sipariş üzerinden 2 ay sonra geldi hala da eksikler var.


Gelen ürünleri kurmak için geldiler ama gardırobu kurarken kurulum vidaları eksik çıktı bu yüzden bırakıp gittiler. Üzerinden bir hafta sonra gelip kurdular ama şimdide dolap düzgün kurulmadı. Raf yerinde hata var, dolap sürgüleri düzgün çalışmıyor, çekmece sorunlu ve de dolap gövdesi düzgün kurulamadığından yanlarda eğiklik var kapaklar tam kapanmıyor.


Yetkililerde bizimle ilgilenmiyor ya değerlendirmeye alacağız bakacağız diye geçiştiriyor ya da ileri tarih veriyor. Hukuksal yollara mı başvursak diye düşünüyoruz. İstikbal'e güvenmekle ne kadar büyük hata yapmışız anlıyoruz ve herkese de anlatacağız.

Didem 143 Okunma

Cevaplar

 • Didem16 Eylül 2013

  istikbal=hayal kırıklığı bizim için

 • Didem13 Eylül 2013

  Ayrıca burdan istikbalden ürün alıp sıkıntı yaşayanlar için belirtmek isterim ki boşuna Müşteri Hizmetleri ile vakit kaybetmesinler. Oradaki hizmette benzer şeklide kalitesiz.

 • Didem12 Eylül 2013

  Biz daha önce defalarca söylediğiniz şekilde şikayetlerimizi ilettik ama dediğim gibi ilgisizlik ve erteleme sürüyor.

 • İstikbal Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön