İstikbal Ürün Geç Teslimat

Deniz Deniz09 Ağustos 13:34

On dokuz Haziran 2020 tarihinde verdiğimiz sipariş için maksimum beş hafta içinde teslimat gerçekleşir denildi. Fakat 7 hafta geçti arıyorum koltuklarımız nerede diye hala hazır olmadığı söyleniyor. Başka müşterilerinde mağdur olduğu söyleniyor. Mağduriyetim giderilmiyor. İki ay oldu neredeyse koltuklar yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 17 Ağustos 10:22

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 09 Ağustos 13:39

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler