01 Nisan 2013 #1716483

İstikbal Ücret Talep Ediyor!

İstikbal bana geri döndü. Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri. bana bunları yazmışlar ve aradıklarında garantiniz bitmiş servisi göndereyim ama garantiniz bittiği için servis belli bir ücret karşılığında gelir dediler.. ya arkadaş sizin bayilerinizin sorumsuzluğunu neden ben çekeyim sizin bayileriniz ürünü satınca ilişkileri bitiyor.. istikbale verdiğim paralar helal olmasın.

Mesut 83 Okunma

Cevaplar

 • Mesut10 Mayıs 2013

  istikbalmi kesinlikle hayır arkadaşlarada tavsiye etmiyorum artık onlarda dinliyorlar

 • Mesut03 Nisan 2013

  istikbal bayileri kişilere ürünü sattıktan sonra fazla umursamıyor ve sorunlara çözümde bulmuyorlar istikbal müşteri hizmetleride sürekli aynı mesajlarla biz tüketicilere değer vermemekte ve fazla umursamamaktadır biz ürünümüzü satalım sonrasını boş verelim mantığı ile hareket etmektedir. . . yazıklar olsun sizlere verdiğim paralara. . . ben şuan doğru yolu ve kaliteyi doğtaş da buldum vallaha adamlar mis gibi işini yapıyor ürünleride çok kaliteli müşterileri ilede çok ilgililer. . . yeni düğün yapacak arkadaşlarıma kesinlikle istikbal almayın diye telkinlerde bulunuyorum. . . şuna bakın bu 3. üncü şikayetim ve istikbal bana yardımcı olmak yerine sabit hazırda cevaplar yollamaktadır.

 • Mesut03 Nisan 2013

  istikbal bayileri kişilere ürünü sattıktan sonra fazla umursamıyor ve sorunlara çözümde bulmuyorlar istikbal müşteri hizmetleride sürekli aynı mesajlarla biz tüketicilere değer vermemekte ve fazla umursamamaktadır biz ürünümüzü satalım sonrasını boş verelim mantığı ile hareket etmektedir. . . yazıklar olsun sizlere verdiğim paralara. . . ben şuan doğru yolu ve kaliteyi doğtaş da buldum vallaha adamlar mis gibi işini yapıyor ürünleride çok kaliteli müşterileri ilede çok ilgililer. . . yeni düğün yapacak arkadaşlarıma kesinlikle istikbal almayın diye telkinlerde bulunuyorum. . . şuna bakın bu 3. üncü şikayetim ve istikbal bana yardımcı olmak yerine sabit hazırda cevaplar yollamaktadır....

 • İstikbal Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmış olup yapabileceğimiz farklı bir uygulama mevcut değildir. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön