27 Kasım 2014

İstikbal Teslim Edilmeyen Ürün!

28.10.2014 tarihinde Beylikdüzü'nde bulunan Doğa mobilya (İstikbal mağazası) dan yatak, baza başlık satın aldım. Yatak ve baza 4 gün sonra teslim edildi, fakat bugün 26.11.2014 tarihine kadar elime başlık ulaşmadı. Defalarca aramama rağmen ürünüm teslim edilmedi. O kadar müşteri memnuniyetine önem veriyorlar ki ürünün nerede olduğu öğrenmektense bana depoyu aramamı söylüyorlar.

İki defa salı günleri geleceğini söylemelerine rağmen ürün de gelmedi telefonlara da cevap vermiyorlar. Bütün bu olumsuzlukları da o kadar kanıksamışlar ki umurlarında değil. Çalıştığım çok uluslu firmamda İstikbal'den ürün almamaları konusunda bilgilendirme yapacağım. Paramızla rezil olduk.

Kadir 934 Okunma

Cevaplar

  • Kadir28 Kasım 2014

    Bilgi aktarımı dediğiniz kusura bakmayın sevkiyattan dolayı ürünü teslim edemiyoruz dan ibaret.Bugun itibari ile tam bir ay geçti ve ürün hala teslim edilmedi.İstikbal mobilyayı tüketici mahkemesine veriyorum,hakkımı orada arayacagım.Kimseye İstikbal mobilyayı tavsiye etmiyorum ve bunu bulunduğum her ortamda dile getireceğimden şüpheniz olmasın.

  • İstikbal Temsilcisi27 Kasım 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 26.11.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön