İstikbal ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

İstikbal Teslim Edilmeyen Mobilyalar

1.558görüntüleme
Enfal
Enfal 26 Ekim 2020 11:26

Temmuz ayında Altay Mah, Ayaş Ankara Yolu Blv. No:204, 06820 Etimesgut/Ankara adresli İstikbal mağazasından aldığımız koltuk takımları 4 aydır tarafımıza ulaşmadı. En geç 4 hafta içinde geleceği söylenmişti. Aradığımızda bize pandemi dolayısıyla gecikmeler yaşandığı söylendi. Daha sonraki aylarda tekrar mağazayı aradığımızda siparişimizi iptal edelim o zaman dediğimizde mağaza çalışanı gelin iptal edelim o zaman şeklinde karşılık verdi. Daha sonra İstikbal müşteri temsilcisini aradığımızda bize 17 Ekim de sevkiyata çıktığını bu ay içinde teslim edileceği mağazanın bizi arayıp aratmadığı soruldu. Mağaza bizi hiçbir şekilde aramadı biz tekrar mağazayı aradığımızda 2 adet üçlü koltuklara 1 adet berjerin geldiği, diğer berjerin gelmediği, bu üçünü isterseniz yollayalım dendi. Müşteri temsilcisi farklı mağaza farklı konuşuyor. 4 aydır taksiti ödeniyor fakat hala koltuklarımız gelmedi, gelmiyor.

İstikbal Logo
İstikbal26 Ekim 2020 11:27

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

İstikbal Logo
İstikbal26 Ekim 2020 15:00

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler