15 Şubat 2016

İstikbal Teşhir Ürünü Gönderdi!

İstikbal Çark Caddesi mağazasından almış olduğum oturma grubu bana akşam vakti alelacele teslim edilmiştir. Ürünü mağazada alırken teşhir ürünü teslim edileceği söylenmediği halde teşhir ürünü oturma grubu bana teslim edilmiştir. Ürünün teşhir ürünü olduğunu yazan kağıdı da saklıyorum. Teşhir ürünü olduğunu anladığım ürünleri teslim almak istemedim ve defolu olduğunu fark ettim. Teslim eden kişilere itiraz ettiğim halde "sen imzayı at abla sonra servisi arayıp itirazını ilet" şeklinde yanıltıcı yönlendirme yapılmıştır.

Son 3 ayda 4 kere servis gelmiş olup ürünler üzerindeki hatayı giderdiği halde her defasında yeni bir sorun çıkmaktadır. Teşhir ürünlerinde indirim olduğu halde almış olduğum ürünler için herhangi bir indirim uygulanmamıştır. Ayıplı mal satan bu mağazanın ürünümü yenilemesini, aksi takdirde her türlü yasal yollara başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Seher 536 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön