11 Mart 2019
#11698782

İstikbal Teşhir Ürünleri Gönderdi!

17 Aralık 2018 tarihinde Trabzon Söğütlü İstikbal Mağazası'ndan Vigo Köşe takımı İle Marble Mutfak Masa takımı aldık. Ürünleri mağazada inceleyip sipariş verdik. Ürünler eve geldiğinde ürünlerin mağazada sergilenen teşhir ürünleri olduğunu fark ettik, ürünü eve teslim eden mağaza çalışan bu durumu ilk kabul etmek istemedi ama mağazadaki üründe çıkan zımba tellerinin olduğunu ve bu ürününde aynı ürün olduğunu gösterince durumu kabul ettiler. Teslim tutanağına da teşhir ürünü teslim aldık diye not düştük. Mağazaya bu durumu bildirerek düzeltilmesini, biz alırken teşhir ürünü almadığımızı belirttik.


Mağazayı 2-3 kere ziyaret edip durumun düzeltilmesini belirttik. Aynı renkten ellerinden bulunmadığını ve farklı bir renginin depoda bulunduğunu beyan ederek geçiştirici cevap verince Gülbahar Hatun Mah.'de bulunan İstikbal mağazasına uğrayarak önceki yaşadığımız olumsuz durumunu bahsettiğimizde ürünü kendi mağazaları aracılığıyla değiştirebileceklerini Ocak ayı içerisinde de aldığımız ürünü teslim edeceklerini söylediler. İlgileri nedeniyle yatak odasını da aynı mağazadan almaya karar verdik.


Karat Yatak Odası'nın gardırobu, şifonyeri ve tuvale masası ocak ayının ikinci haftası teslim edildi. Gardırobun kapakları Taç kısmı kırıklar vardı. Bu durumunu söyleyince değiştirileceği söylenildi gardırop kurulumu ertelendi, ertesi hafta üst zemin gelince kurulum gerçekleşti. Komodin, yatak başlığı ve bazanın ay sonu teslim edileceği söylendi. Teslimat süresi Şubat 15'i buldu. Gelen baza da sorun vardı alt sunta çatlak üzerindeki kumaş yırtıktı. Bunu teslim tutanağında belirterek gelen ürünü iade ettik. Mağazaya uğrayarak en kısa sürede teslim edilebilecek bir baza ile sipariş verdiğimiz baza dışında bir baza ile değiştirmek zorunda kaldık. Bu ürün de 2 haftaya elimize ulaştı. Baza ve başlık birlikte teslim edildi başlığın işlemesinde sorun vardı artık yorulduğumuz için bu sorunu dile getirmedik. Eşim de ben de devlet memuruyuz sürekli izin alıp eve mobilya kurulumu ve iadesi için geliyoruz bu durum çalışma sistemimizi olumsuz etkiledi. İstikbal bu süreçte insanları kandırıyor.

İnanç İnanç 9.284 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İnanç2 g

  İstikbal hiçbir ürününe sahip çıkmıyor kimseye tavsiye etmiyoruz. Mağdur olmak istemiyorsanız almayın. Buraya uyduruk hazır cevap yazmakla kaliteli firma olunmuyor. Önce firma olarak yaptığınız işlemlerde etik olun. Önce teşhir ürününü paketleyip getirdiniz. Yatak odası dolap tacı japonla yapıştırmak zorunda kaldık öylece kaldı. Biz yorulduk böylece kaldı. Helal etmiyoruz. Dönüş yapmanıza da gerek yok. Yapmadıklarınız yapmayacaklarınızın garantisi.

 • İnanç12 Mart 2019

  "Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz" Şeklinde Sikayetvar.com'a cevap verdiniz fakat bana herhangi bir dönüş ve mağduriyetimizi giderici iş veya işlem yapılmamıştır. Bilgilerinize...

 • İstikbal Temsilcisi12 Mart 2019

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İnanç12 Mart 2019

  Sayın İlgili; Firmanız tarafından tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Ayrıca diğer vatandaşların şikayetleri de incelendiğinde firmanıza bağlı birimlerin sürekli sipariş aldığı ve bu siparişlere dönüş yapmakta zorlandığınız açıktır. Bu bağlamda kişilerden peşin para alarak insanları tabiri caizse bağlayarak mağdur etmeniz firmanıza yakışmıyor.

 • İstikbal Temsilcisi11 Mart 2019

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları