20 Nisan 2013 #1755121

İstikbal Teşhir Ürün ve Eksik Parça Gönderme!

5 ay önce Gardolap, Masa, Sandalye ve Halı için bayiye gittik.Bayi,"istikbal.com.tr"den ürünleri gösterdi, (trendy,kristal) ve sıfır ürünler istediğimiz belirttik. Bayi internetteki güncel fiyatlara göre fiyatı hesapladı (istikbal takım ürnlrne göre sandalye dahil) ve Bayi sahibi deposunda sıfır paketli ürünlerin olduğunu, onları göndereceğini belirtti ve gönderdi.


Gönderilen ürünler eksikti (dolap stop demiri,askılık borusu vs.).Ayrıca ürünlerin teşhir olduğu belliydi. Dolabın arkasında kırıklar, ön yüzünde hasarlar vardı. Sandalyeler istikbal değildi. Bayiyi birçok kez aramamıza rağmen teşhir olduğunu kabul etti, hatayı düzelteceğini belirtti, bizde inandık ama her seferinde oyaladığını farkettik.

Kerem 334 Okunma

Cevaplar

  • Kerem27 Nisan 2013

    Bana onarım yapılması için servis göndereceklerini söylüyorlar. Böyle bir firma daha görmedim resmen müşteriyi zor durumda bırakıp bayinin yaptığı bu kandırma işlemi kapatmak için uğraşıyorlar. Ürün teşhir, sandalyeler istikbal istediğimiz marka değil ama istikbal fiyatlı aldık. Böyle birşey olabilir mi? Dolap kırık. Dolabın parçaları eksik. Ödemeyi alırken bu şekilde söylemedi bize. Bu bize yapılan adil değil.

  • İstikbal Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön