Toplam çözüm sayısı
..
İstikbal ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Serap'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

  • profile
1 Destekçi

İstikbal Teknik Servis Çözümsüzlük

765görüntüleme
Serap
Serap 5 gün önce

İstikbal marka mutfak masası eğimli olduğunu İstikbal tokat servisinde gelen teknik ekibe anlatamadım. Görsel olarak gözle görülebilen bu eğikliği görmemezlikten gelip sağlam rapor sundular. Ve dilerseniz Tüketici Mahkemesi'ne gidin deyip gittiler. Eğimli masam başıma kaldı. Su bile koysan bariz eğikliği görmeyen teknik ekip nasıl görmez ve müşteriyi mağdur eder anlamış değilim. Her şeyden önce üsluplarına ayrıca teşekkür ederim. Müşteriyle ancak bu kadar alay edilir ve dalga geçilirdi.

İstikbal Logo
İstikbal5 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

Serap
Serap5 gün önce

Teknik kontrol ya da masa değişimi istiyorum. Servisinizin göremediği kusur u İstikbal markasını tercih etmek isteyenler için olumsuz örnek teşkil edebilir

Serap
Serap4 gün önce

Geri dönüşlerinizde bana farklı bir şey söyleyemeyecekseniz lütfen aramayın İstikbal çalışanları. Telefondaki. Su terazisi düz gösteriyormuş. Gelen servis elemanı su terazisini iPhone’den açmış hata olmazmış. Resmen benimle dalga geçildi. Masanın böyle mi durmasını istiyorsunuz seklinde. Ben masanın kendi isteğime özel değil düzgün durmasını istiyorum. Ne koysam aşağı doğru kayıyor. Müşterinin isini zorlaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Asla çözüm bulmuyorlar. Tokat merkezden İstikbal ürün alacak olanlar en ufak sorunda aldıkları ürünü çöpe atmayı düşünüyor iseler tercih edebilirler. Zira bozulursa önce teknik servisi buna inandırman gerekiyor oda çok zor. Kendi kendime masayla ayaklar arasında kalan boşluğa peçete kağıt falan tıkıştırdım. Ancak böyle düz duruyor.

Serap
Serap3 gün önce

2 gün önce olumlu dönmeyecekseniz hiç dönmeyin dedim hakikaten dinlediniz beni bu sefer :)

Serap
Serap2 gün önce

Müşteri temsilcisi esra hanıma ilgo ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Fazlasıyla ilgili idi.

İstikbal Logo
İstikbal2 gün önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Serap
Serap1 gün önce

Şikayetim çözüldü olarak giriş yapılmış ama henüz çözülen bir şey yok. Sadece müşteri hizmetleri tarafından aranıp ürünün yenisi ile değişim yapılacağı söylendi. Ürünüm değişim henüz yapılmadı.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler