İstikbal Süreç, Defo, Kalitesizlik, Maske

Burak Burak09 Ağustos 13:57

13.06.2020 tarihinde Antalya Sarısu Mobeka mobilya mağazasından 160x200 baza+başlık Sandıklı satın aldım. 07.08.2020 tarihinde teslim edildi ve bu aradaki zaman içerisinde benim aramam dışında hiçbir şekilde bilgilendirilmedim ve alındığı tarihten 1 ay sonra maksimum teslim edilir denilmişti ve ben mağdur oldum buna güvenerek 1 ay olmak üzere iken eski bazamı söktüm çünkü firma para ile sökeceklerini belirtti bende para vermek istemedim. 07.08.2020 tarihinde baza kurmaya gelen ekip maskesiz bir şekilde geldiler. Virüsün bu kadar yaygın olduğu bir zamanda maskesiz gelmeleri çok tehlikeli. Çalıştığım için evde değildim ve babam başlarında durmak için geldiğinde çoktan araç içinde kuruluma başladıklarını söyledi. Baza kuruldu tamamlandı akşam kokudan dolayı odaya girmedik ertesi gün kontrol için girdiğimde bazanın sağ kapak kısmında ve bir çok yerinde defo izlerine rastladım. Ayrıca ödeme makbuzu satış sözleşmesi ve garanti belgesinin dışında fatura verilmedi. Bazadan yattığımda ses geliyor. Yani tam bir fiyasko. İstikbal gibi bir markaya hiç yakışmadı. Her yere şikayet edeceğim ve hakkımı arayacağım. Mağduriyetimi giderin ben nakit para saydım karşılığı bu olmamalı.

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 09 Ağustos 14:01

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler