13 Şubat 2013

İstikbal Sorununu Çözmeden Geri Gönderiyor!

Servise 3. veya 4. kez giden istikbal stresfree yatağım bugün geldi.Sorun hala aynen devam ediyor.Defalarca servise giden üründe bir değişiklik olmalı demi sorun çözülmeli ama sorun çözülmeden hiç bir işlem yapılmadan yatağımı geri getiriyorlar.Bıktım artık. istikbal servisine gidipte sorunu çözülmeyen yatağımı ya değiştirsinler ya da bir çare bulsunlar.

İstikbali tüketici haklarına vereceğim sattığı ürünün arkasında dursun ve sorunu çözsün.Birde servis görevlisi yataktan yay sesi gelmesi normal diyor böyle bir şey olamaz.Bunun neresi normal. Bana geçici süreliğine verdikleri o kalitesiz yataktan bile yay sesi gelmiyor.Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Hale 119 Okunma

Cevaplar

  • Hale23 Nisan 2013

    Asla sorunumu çözmediler defalarca servise giden yatağımı iyice mahvettiler.Yay sesinin duyulmaması için artık ne doldurdularsa yatağımın içine ortopedik diye aldığım yatağım sünger yatak gibi içine çöküyor.Bel fıtığım vardı belimdeki ağrılarım daha da arttı.Artık ağrıdan uyanıyorum sürekli.İstikbale bu konuda ki duyarsızlığı ilgisizliği yüzünden sonsuz teşekkür ediyorum.

  • İstikbal Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkilimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön