25 Nisan 2014

İstikbal Sorunumu Çözmedi

Dün yazmış olduğum şikayetle ilgili üretici firma tarafından kesinlikle aranmadım. Aramamanıza rağmen birde müşteriye bilgi aktarımı yapılmıştır gibi aslı olmayan ibareleri kullanmayın. Parasını almış olduğunuz ürünümü değişim yapılacak diye evimden götürüyorsunuz. Halen sehpam yok. Sehpamı alıncaya kadar buradan hergün yazıp sorunumun giderilmesini sağlayacağım.


Aynı zamanda yasal süreç içinde tüketici mahkemesinede davamı açtım. Ürünü teslim edemiyorsanız niye satıyorsunuz. Çalışkanoğlu Ostim şubesi. Daha öncede sorduğumda ürün geldi koltuk takımlarının gelmesini bekliyoruz diyordunuz. Hepsini biz teslim edeceğiz diyordunuz. Üretici firma olarak bayilerinizi kontrol etmek size düşer.

Ümit 365 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön