İstikbal Sleep Yatak İçin Gelen Servisin Lakayıtlığı

Muammer Muammer03 Temmuz 12:09

Kırıkkale Altundal Mobilya Şubesinden Aldığımız 3 adet yataktan birinde (İstikbal Sleepy) sorun oluştu üç sefer servis çağırmamıza rağmen sorunu çözmediler. Lakayıt davranışları kurumsal bir firmanın servisine yakışır bir durum değil. Diğer yataklarda bir sorun yok ama bunda belirgin bir tuhaflık var ben i bilmeyen bir kişi olarak bunu anlayabiliyorum da yetkili servis denilen kişiler neden bunu görmüyor ayrıca servis için müsait olup olmadığımızı aradığı numaradan defalarca geri dönüş yapmama rağmen telefonu açmıyorlar. Bu mu müşteri memnuniyeti en kısa zamanda sorunumun çözülerek yatağın değişmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 4 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 03 Temmuz 12:13

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler