15 Ocak 2015

İstikbal Servisin Arızalı Ürünümü Teslim Etme Süresi

Yaşam ünitesinin çekmece camı kırıldı. 26 Kasım'da servis geldi. Parçayı sipariş ettik. 15 gün sonra geldiler tam takacaklardı ki yanlış parça getirdikleri ortaya çıktı. Tekrar sipariş ettiler bir 15 gün daha bekledik tekrar geldiler bu seferde parçayı emaneten orijinaline hiç benzemeyen şekilde montaj etmişler. Tekrar parçayı aldılar ve hala bekliyoruz.


45 gün oldu genel merkezde sorunumuza çözüm üretmedi. Bu firmadan tam 12 bin TL alışveriş yaptım çok pişmanım bir daha asla bu firmayı tercih etmeyeceğim. Satarken peşinizde dolaşıyorlar fakat tamir olduğunda insanı oyalıyorlar. Ayrıca servis ve parça ücretini de aldılar. Bu kadar gün bekledikten sonra ücretinde iadesini istiyorum.

Arzu 638 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön