17 Şubat 2014

İstikbal Servisi İade Aldığı Ürünü Geri Getirmedi.

2012 yılında Kahramanmaraş Merkez İstikbal bayisinden special masa ve sandalye takımı aldım. 2013 yılı temmuz ayında işim gereği Elazığ'a tayin oldum. Elazığ'da 2 kere special sandalyelerin ayaklarında eğilme oldu. 3 ay önce İstikbal servisi daha önceki ayak değişimlerinden sonra 4 adet special sandalyemi iade aldı.

Ben ise special sandalye istemediğimi yerine farkını vererek 4 adet class sandalye istedim. 3 aydan beri İstikbal servisi bizi oyalamaktadır. Her telefon açtığımızda değişik nedenlerle bizi oyalamaktadır. Bir an evvel sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Sorunumun çözülmemesi halinde her türlü hukuki haklarımı arayacağımı belirtmek isterim.

Mustafa 146 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön