03 Şubat 2014 #2272911

İstikbal Servis Süresini Geciktirerek Garanti Süresinden Alıyor

Kaliteli marka düşüncesiyle evimi tepeden tırnağa İstikbal'den dizmiştim. Yeni evliyim ve evimi kullanmaya başlayalı neredeyse 2 ay olmadı ve iki ay içinde ilk hafta salon grubumun KRİSTAL masa takımın sandalyesi kırıldı, sonra servis birkaç haftaya gün verdi, bekledim, servis geldi aldı bir iki hafta bana sandalyeyi getirmedi.


Sandalyeyi teslim ettiğinde de tamire ilişkin belge vermedi. Şimdi de başka sandalye kırıldı. Amma çürük sandalye imiş, aynı bağlantı noktasından yine. Servisi aradım 02 şubatta bana 20 şubata gün veriyor. Ayıp ya, garanti süremden niye alıyorsunuz? Bir an önce alında ben tüm takımı iade edeyim size. Niye 20 gün sonraya gün veriyorsunuz, o kadar mı çok arıza ihbarı var.

Mustafa 446 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön