12 Eylül 2013

İstikbal Servis Sıkıntısı!

İstikbal Modoko şubesinden Alvin yatak odası takımı aldık 2 Ağustos'ta. 17 Ağustos'ta eve geldiklerinde Alvin genç odası takımı getirmişler. Kağıtta yazılan bir şey nasıl yanlış getirilir anlamadım. Geri götürüp 19'unda getirdiler. Bu sefer yatağı unutmuşlar. İtiraz edince yatağı da aynı gün getirdiler. 1 hafta sonra sürgülü dolabın aynalı kapakta sıkıntı çıktı.


Kapak zor açılıp kapanıyor. Servis yazdırdık. 31 Ağustos'ta geldi, baktı parça değişecek dendi ve gittiler. 6 Eylül'de telefon açtık. 11 Eylül'de geleceklerini söylediler. Bugün aradıklarında ise yanlış parça geldiğini 15 gün sonra değişebileceklerini söylediler. Bu olay daha ne kadar uzayacak? Bu hafta bu durumun çözülmesini rica ediyorum.

İbrahim 135 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsin

  • İbrahim17 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgili hiç bir şey yapılmadı. 444 33 44 ü aradığımda ise şikayetimin ulaştığını gereken kontrollerin yapıldığını yedek parça siparişinin ulaştığını belirttiler. Beni ilgilendiren kısmı siparişin ulaşıp ulaşmaması değil. Bu kadar sıkıntı çekmeme karşın hiç bir şey yapılmaması. Ben bu şikayetimi 12 eylülde yazdım ve 13 eylülde yayınlandı. Bugün 17 eylül ve servis tarfından aranıpta şu gün geleceğiz diye bir şey söylenmedi. Olan müşteriye oluyor. Sıkıntıyı biz çekiyoruz sonra da bir özür dilemeyle hallolduğu düşünülüyor. Bu yanlışlık 2 sefer oluyor ve bana mı denk geliyor anlamıyorum. 1 parçanın kodu sabittir nesi yanlış veriliyor bilemiyorum. Ama istikbal firmasından memnun olmadığımı belirtmek istiyorum. Bundan sonra kendime ve tanıdıklarıma istikbal mobilyayı tavsiye etmeyeceğim. Çünkü ilgi ve alaka sadece ürün satılana kadar. Sonrası için hiç bir türlü müşteir memnuniyeti önemsenmiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön