28 Mart 2013 #1711860

İstikbal Servis Personeli Davranışı Rahatsız Etti!

Samsun Canik ilçesinde oturmaktayım. oğlumun çalışma masası için istikbale servis yazdırdım. gelip bakıldı. Üst tablası değişecek dendi. değişime 28. 03. 2013 Perşembe günü saat 09:30 civarı hiç haber verilmeden telefon açılmadan gelinip direk kapı çalınmış.


Eşim de müsait olmadığını 5 dakika beklemelerini söylemiş. servise gelen personel haber vermeden gelmesine rağmen laubalilik yaparak eşime bir bayana ve istikbal firması adına kabalık yapmışlar.


Beklemek zorunda değillermiş. sabahın o saatinde haber vermeden gelindiğinde bir bayanın müsait olmaması kadar doğal ne vardır. tüm mobilyasını istikbalden alan istikbele firma ve sahipleri olarak büyük saygısı ve hürmeti olan ben bu olaydan çok rahatsız oldum.

Zeki 87 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön