27 Temmuz 2016

İstikbal Servis İlgisizliği

İstikbal Çağlayana Bursa mağazasından 6 yıl önce İstikbal stress free yatak aldım. Aldıktan 1.5 yıl sonra yatakta yay problemi başladı servise bildirdik ve yatağı servise aldılar. 3-4 defa aynı problemden yatağı servise aldılar. Her getirdiklerinde yaptık dediler ve problem geçiştirildi. Yay problemi yine oldu ve servis çağırdık. Bursa'da tek olan servisten 2 tane ön yargılı arkadaşlar hemen teşhis koydu ''Baza bizim değil o yüzden ücret çıkabilir bu arkadaşlar hem ön yargılı müşteriye gidiyor, hem de müşteriye servis formu vermiyor.


Fiziken yay problemini gösteriyorum buna rağmen 410 TL ücret çıkarıyorlar. O zaman neden 10 yıl yay garantisi veriyorsunuz? Bursa servisiniz çok kötü hizmet veriyor müşterinin doğru dürüst sorununu bilmeden kestirip atılıyor Çağlayan mağazadan birçok ürün almama rağmen bu servis hizmetiniz yüzünden İstikbal markalı hiçbir şeyi evime almam çevremde önermem.

Süleyman 1.368 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman28 Temmuz 2016

    Firma hiçbir şekilde ilgili değil bir daha istikbalin yanından geçmem.

  • İstikbal Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön