29 Nisan 2013

İstikbal Servis Hizmeti!

İstikbal'den aldığım koltuk takımlarında 1 veya 2 ay önce bazı sorunlar ortaya çıktı. Bunun için garanti gereği servisi çağırdık. Ama marka servis çalışanlarını nasıl seçmiş ise, çalışanlar işlerini yapmak yerine tekrar tekrar koltuklarda sorun olmadığını söylediler.


Kısaca sorundan bahsedeyim; koltukların orta kısımlarında gözle görülür bir şekilde çökmeler meydana gelmiş durumda. Bilmeyen birileri koltukları görse 4 5 yıllık koltuklar zannedecek o derece. Ama işin tuhaf yanı koltukları alalı 2 sene olacak önümüzdeki günlerde ve 2 yıl olan garanti süresi de dolacak. Anlayacağınız reklamlara milyonlar yatıran böyle büyük bir firma serviste benim gözümde sınıfta kalmıştır. Hiç yakışmadı İSTİKBAL!

Adnan 93 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön