06 Nisan 2013 #1728869

İstikbal Servis Gelmiyor!

Kütahya Tavşanlı İstikbal bayisinden aldığım mobilyalar 05.03.2013 tarihinde evime teslim edildi. Aynı tarihte teslim edilen mobilyaların defolu ve problemli olduğunu gördüm. Kullandıkça da başka problemler açığa çıktı. Bursa'nın Harmancık ilçesinde ikamet ettiğim için aradığım Bursa iline bakan servis devamlı şekilde beni oyaladı.


Konuyla ilgili telefon ettiğim İstikbal müşteri ilişkileri bir şey yapamayacaklarını bildirdi. Neden müşteri hizmetleri var acaba? Bir ay zaman geçmesine ve yaptığım onca görüşmeye rağmen hala İstikbal Mobilyanın servisi gelip mağduriyetimi gidermiş değil. Lütfen mağduriyetimi giderin artık. Ben daha fazla beklemek zorunda mıyım?

Ahmet 95 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Mayıs 2013

    Say?n yetkili aradan ge

  • Ahmet10 Nisan 2013

    Sayın İstikbal Mobilya yetkilisi, Her ne kadar tekrar takrar yapılan telefon görüşmeleri ve şikayetler sonucu da olsa teknik servisin gelmesi beni memnun etti. Teknik servis elemanları problemi yerinde görüp gereken notlarını aldılar. Fakat problemim her ne kadar ilgilenilmiş olsa da tam olarak giderilmiş değil. Tekraren gelerek aldığım mobilyalara gereken işlemleri (değişme, parça değişimi, tamirat vs.) yapmaları gerekli. Harmancık gibi uzak bir ilçede ikamet etmenin bu şekilde kötü hizmet almanın nedeni olmayacağını düşünüyorum. Umarım problemimin tamamen giderilmesi için yine aylarca beklemek sorunda kalmam. Amacım kimseyi zor durumda bırakmak değildir. İyi mesailer dilerim.

  • İstikbal Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön