06 Eylül 2013 #1997938

İstikbal Servis Elemanları Çok Kaba!

2011'de Sakarya İstanbul Çelebioğlu bayisinden koltuk aldım. Koltuklarda çökme, dikişlerinde yamukluk olduğunu fark ettik. Servis geldi biraz daha kullanın çöksün yaparız dedi. Aradan 1 yıl geçti tekrar servis çağırdık. Koltuğu götürdü tamirini yapıp getirdi. 2 ay sonra çökme, kayma, tüylenme oldu. Servis elemanı olabilir diye bize sert bir tavırla bu modeller böyle dedi.


Tekrar arayarak başka eleman istedim normal değil diyerek tespit yaparak gitti koltukları götürmeye aynı eski eleman gelerek bizle tartıştı, kavga etme derecesine. Geldik telefonla servis yetkililerini arayan elemanla konuşmalarında o adam zaten sorunlu al getir bakarız diye de kendi aralarında konuştular. Bizimle tartışıp sonunda götürdüler.

Ramazan 173 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkilimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön