07 Mayıs 2013 #1782764

İstikbal Satış Temsilcisinin Yanlış Siparişi!

Antalya ilindeki bayinizden satın aldığımız köşe takımının siparişte belirtmemize rağmen yanlış ürün gelmiştir. bu konuyla ilgili bayi yetkilileriyle yaptığımız görüşmede siparişi yanlış açtıklarını fakat ürün imalatı yapıldığı için bunu değiştiremeyeceklerini belirttiler. Bu konuda hiç hatalı olmamamıza rağmen satış temsilcisinin hatalı sipariş açmasından dolayı mağdur edildik. bu konuda kurumsal olduğunu düşündüğüm firmanızın sorunumuzu çözmesini bekliyorum.

Yasin 40 Okunma

Cevaplar

  • Yasin16 Mayıs 2013

    sikayetvar.com üyeleri İstiklal mobilya firması burdan bıraktığımız şikayetleri, tüketiciyle irtibata geçtiğini ve bilgi aktardığını belirtiyor. fakat firmadan hiç kimse benim şikayetim ile ilgili bana geri dönüş yapmadı. İstiklal mobilya kendi firma çalışanlarının hatalarından dolayı mağdur ettiği tüketiciyi hiç önemsemiyor.

  • Yasin10 Mayıs 2013

    Pardon bir yanlışlık mı var. Şikayeti belirten benim ve bana firmadan hiç bir yetkili geri dönüş yapmadı. Ben firmadan kimse ile görüşmediğim halde gelen cevapta benimle irtibat kurulduğunu belirtmişler. Bu nasıl bir komedi anlayamadım. Artık firma o kadar gözümde değer kaybetti ki ismini bile anmak istemiyorum. Site üyeleri tüketiciyi uyutan firmaları her zaman bu gibi mecralarda teşhir etmemiz lazım. Bu firmaları ürünlerini kullanmayarak cezalandıramasak biz tüketiciler hep zarar görürüz.

  • İstikbal Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön