28 Haziran 2017

İstikbal Satış Sonrası Memnuniyetsizlik!

31.05.17'de almış olduğum koltuk takımı 1 hafta içinde resimlerde görüleceği üzere ayaklara doğru çökme yaşanmıştır. Servis alıp tamire götürmesine rağmen işlem yapılmamıştır. Amaç burada sadece servis geldi ve İstikbal ilgileniyor. Dostlar alışverişte görsün. Göz boyaması aldığınız ürünün arkasında firma, bayi telefon açmamakla beraber verilen telefonlara da ulaşılamamaktadır.

Ümit 1.567 Okunma

Cevaplar

 • Ümit03 Temmuz 2017

  Mağaza getirmiş olduğu koltuğun ayaklarını takmayı unutmuş: (Koltukta yayların sesleri gelmektedir. : (Tekli koltuk süngeri çökmüş olup, sevkiyat esnasında da yırtılmalar olmuştur. :) Koltuk takımının değişmesinin veya çözümü için kimse cevap vermemektedir. sonuç: "satana kadar gerisi yalan". çözüm? Sakın aldanmayın!

 • İstikbal Temsilcisi29 Haziran 2017

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Ümit29 Haziran 2017

  Konunun takipçisi olacağımı hatırlatır, çözümü için bizzat bilgilendirme yapacağımı bildiririm. İnşallah söylenenlerle yapılacaklar birbiri ile örtüşür.

 • İstikbal Temsilcisi29 Haziran 2017

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön