28 Temmuz 2016

İstikbal Sandıkta Açıklık Var.

Ben sandıkta ki açıklığın fotoğrafını yetkili kişiye gönderdiğim de bana yastıklarınızı teslim etmeye geldiklerin de tamir ederler demişti, ben de tamam demiştim. Sürekli bana siz böyle değil, şöyle diyorsunuz yok efendim yastıklarınızı ne zaman sevkiyat olursa o zaman getireceğiz diyorsun. Bir de siz gönderin diyorlar. Artık yeter bir değil iki değil. Ben kendime mutlu olmak için mobilyamı aldım yoksa sürekli üzüleyim diye mobilyacılara 6 bin TL paramı verdim. Paramla rezil oluyorum.

Bu konuyla ilgili 175 tüketici haklarını aradım. Ürünün sandığın da açıklık olduğunu fark ettiğimi fakat bana verilen faturada ayıpsız kusursuz ürün teslim aldığıma dair imzam olduğunu söylediğim de bana "6 ay içerisinde olan sorunlar da imza da atsanız dava hakkınız var "denildi. İstikbal 'den kontrol için gelip bakacakmışlar. Sorun ben den mi onlar dan kaynaklı mı diye.

Çiğdem 721 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

  • Çiğdem28 Temmuz 2016

    Az önce de dediğim gibi İstikbal yetkilisi kendini haklı göruçek şekil de sandıkta ki kusuru kabul etmezse bu sefer de itiraz hakkım var. Ben artık İstikbal ile muhatap olmak onun ürününü kullanmak istemiyorum. Paramın iadesi için ne gerekiyorsa onu yapacağım ve yapmaya da başladım. Gerekirse mahkemelik olalım. Ben bu davayı kazanacağımdan eminim. Marka yapmış ünlü bir ismin mahkemelik olması nasıl olur onu da İstikbal düşünsün. Para iadesi dışında hiçbir şeyi kabul etmiyorum. Ürünlerini alsınlar güle güle kullansınlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön