İstikbal  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yalçin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
6 Destekçi
  4 Yorum

İstikbal Roma Koltuk Takımı Pişman Etti

1.753görüntüleme
Yalçin
Yalçin 16 Kasım 2020 23:42

İstikbal mobilya dan aldığım Roma koltuk takımı resmen beni pişman etti. Sağlamlık ve kaliteli olduğu düşüncesi ile İstikbal Mobilya' dan aldığım Roma koltuk takımı eve getirildiği günden beri 3 kere servis çağırdım sorun bir türlü çözülmedi. Koltuğa oturduğumuz da kırılacak gibi çatırdama yapıyor, sürekli eski bir eşya gibi gıcır gıcır gıcırdatma yapıyor. Aldığına alacağıma bin pişman oldum.

İstikbal Logo
İstikbal16 Kasım 2020 23:43

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

İstikbal Logo
İstikbal17 Kasım 2020 12:49

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • profile
  • profile
  • profile
6 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Emre
Emre02 Aralık 2020 21:59
 

Geçmiş olsun aynı sorun bizde de mevcut. Allah var servis geliyor ama sadece geliyor. Hiçbir çözüm üretmiyorlar. Sanırım sizde bizim gibi bir bardak soğuk su içeceksiniz.

Yalçin
Yalçin3 hafta önce
 

Ben sorunu iade ederek hallettim 4 kere servis geldi bir ara kesildi sesler ama yine oldu bende ilgili firmadan ücret iadesi talep ettim ürünleri iade ettim çok şükür kurtuldum

Nazli
Nazli06 Aralık 2020 23:17
 

Siteler Alitel mobilyadan İstikbal kalitesine ve adına güvenerek gözü kapalı almış olduğumuz roma koltuk takımında bizde aynı sorunu yaşıyoruz. 3 hafta oldu eve geleli otururken çatır çatır kırılacak diye korkuyoruz. Siz bir çözüm bulabildinizmi.

 1
Yalçin
Yalçin3 hafta önce
 

Ürünü iade ettim ücret iadesi aldım sizde öyle yapın

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler