İstikbal Roma Koltuk Takımı Fiyasko

Şenol Şenol15 Ekim 16:39

Ocak 2020 'de aldığımız roma koltuk takımında kumaşta oturulan bölümde gevşeme ve buruşukluk oluyor 10 yıllık koltuk zannedersiniz, düğmeleri çok basit  çıkıyor yerinden, bizde çocuk yok üstünde zıplıyor desek düğmeleri koparıyor desek, ayrıca misafir gelip yatak olarak da kullanmadık sadece oturup kalkmayla bu hale geliyor bu nasıl üst segment bir ürün bir sürü para verdik eskisi gibi kaliteli sağlam zannederek. Daha önce aristo ve olivia koltuğunu aldık ve çok kalitelilerdi. 

Kayıtlara bakın İstikbal yetkilileri evdeki ürünlerimin çoğu İstikbal'dendi ama istikbalde eski kalitede eski ilgide müşteri memnuniyeti de kesinlikle yok, servisi çağırdık kumaşı gerip dikelim ama bu seferde kumaşın dikişleri atar dedi. Bölge tüketici hizmetleri sorumlusu d**g**' i aradık bize demediğini bırakmadı. Ürünü biz böyle yaptık böyle kullanın demeye getirdi siz kabul eder misiniz böyle ürünü evinizde dedim bildiğiniz azarlar gibi cevaplar veriyor. İstikbal'den bir sürü mobilya aldık ama artık bütün güvenimi yok ettiler. Sorunumuzu çözün, yoksa en kısa zamanda yasal yollardan hakkımı arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 15 Ekim 17:22

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 15 Ekim 17:21

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 15 Ekim 16:43

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler