26 Mart 2013 #1707726

İstikbal Rainbow Takımlarının Çekmece Rayları Bozuldu!

Evimizdeki bir çok ürün ve takım istikbal ürünü. Rainbow Genç Odası ve Yatak Odasına ait çekmece rayları bozuldu. Çekmeceler rahat açılıp kapanmıyor.Mobilyaya sürtüyor. Uzun süredir bu şekilde idare etmeye çalıştık. Ama artık kulanılmaz hale geldi. Servisi aradım kayıt aldılar. Ürünün raylarının firma tarafında değiştirilmesini talep ediyorum.

Serkan 262 Okunma

Cevaplar

  • Serkan02 Nisan 2013

    Servisi bekliyorduk bugün geldi. Çekiçle çekmece yapmaya kalktı. Değişmeyecek misiniz dedik. Gerek yok dediler. Rainbow kızakları rayları çoğunun bozuk. Baktılar elimizde kalın ray var dediler. Neden getirmediniz dedik. Bilmiyorduk dediler. Size 2 kez telefonla arıza bildirildi. Niye getirmediniz, Niye geldiniz dedim. Ray başına 10 tl gelme parası 25 tl alırız dediler. 15 gün sonra geleceğiz o zaman deyip gittiler. Tüm çekmecelerimizi boşaltıp günlerce beklediğimiz mükemmel servis hizmetiniz için maalesef teşekkür edemiyorum.

  • İstikbal Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön