03 Eylül 2013 #1990693

İstikbal Problemli Koltuk!

10. 04. 2013 tarihinde Gemlik İstikbal şubesinden alınan Hera Majör Pony vizon kahve oturma grubu ile geldiği günden beri problem yaşamaktayız. İlk problem geldiği gibi koltuk yanlarındaki nikelaj rengi plastik parçalar kırık ve 1 koltuk geriye doğru gitmekteydi. Koltuğun bu tarz olduğu ama yayının değişebileceği söylendi.


Aradan belirli zaman geçtikten sonra tekrar İstikbal şubesine gidip tekrar servis gelmesini istedik. Koltuğu aldılar ama 1 ay sonra geri geldi nikelaj parçaları da yapıldı. Koltuk 1 ay sonra geri geldi fakat bu seferde farklı ton renkle kaplanmış. Yaklaşık 4-5 aydır ayıplı mal ile uğraşıyoruz ve şikayetlerin dile getirilmesine rağmen değişim yapılmadı. Yardımlarınızı rica ederim.

Nilgün 88 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön