28 Ekim 2013

İstikbal Personeli Çok Kaba Davrandı!

13102013 tarihinde baza ve yatak aldım. Üstelik istediğim yatağı değil elinde kalan ambalajsız teşhir ürününü gönderip benden 200 TL daha fazla parayı elden talep eden İstikbal bayisine yataktan memnun olmadığımı defalarca söylememe rağmen ilgilenmediler. Üstelik ücreti nakit ödedim. İstikbal senle mi uğraşacak tarzında laubalice konuşmalar yaptılar.

İstikbal sorunun bayide olduğunu bayide sorunu İstikbal'e attı. Oradan oraya attılar. Mağazaya borcumu öğrenmek için 4. ve son kez gittiğimde yetkilisi bay E*** K*** bana kaba kadın, git dükkanımdan, nereye verirsen ver, küfür ve hakaretler etti, müşterilerinin yanında. Olay tüketici mahkemesindedir. İstikbal böyle ağzı bozuk insanlara nasıl bayilik veriyor?

Nuray 214 Okunma

Cevaplar

  • Nuray04 Kasım 2013

    noterdenihtarname gönderdiğim vakit sadece kargatulumba bir yatak göndererek paramın kalankısmı nı garantibelgegimi ve kalan senedimi göndermeyen bayiyi tüketici mahkemesine tekrar vereceğim.ayrıyetten telefon acıp yuzsuz yuzsuz yaptığı muamelede haklı olduğunu bana paramı gönderemiyeceğini bu küfürleri haretleri hakettiğimi söyleyerek benimle dalga geçtiler..al işte yatağın değişti sana iyigünler dediler.ertesi gün istikbal kayseriden yetkilibayan beni arayıp özürdiledi şikayetimi yetkilerebildireceğini iletti İSTİKBAL firmasıyla sorunum yoktur sorun bayrampaşa demka bayisinin KABA personel ve yetkili davranışlarındadır..Beni bir bayanım odükkana hergittiğimde sözlü ve hareketli saldırıya ugruyorum hemde üçkişi birde..ŞİMDİ BEN PARAMI KALAN SENEDİMİ VE GARANTİ BELGEMİ O BAYİDEN NASIL GERİ ALICAM?LÜTFEN İSTİKBAL YETKİLERİ BU KONUDA BANA YARDIMCI OLSUN.AKSİ HALDE MAHKEMEYİ RESMEN BAŞLATICAM..BAYİDE PARAM VE SENEDİM KALDI..

  • İstikbal Temsilcisi02 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön