09 Şubat 2015

İstikbal Ortası Çökmüş Yatak!

14 ay önce satın aldığım İstikbal anti stres yatak 8 ay sürmeden ortası çöktü. Servis çağırdım yatağı ters çevirip bir süre bu şekilde kullanın deyip gitti. 3 sonra tekrar çağırdım gelen serviste ters çevirip gitti. 4'üncü servis geldi onlarda bazada eğim var deyip gitti. Ben yatağı yere alıp yerde bakıyorum ortası yine çökük ve artı bazada 1 cm olmayan bir çökmeden dolayı yatak ortası bu hale geliyorsa yerde neden bu halde.
İnternette kısa bir araştırma sonucu ne kadar yanlış bir marka tercihi yaptığımı şimdi anladım. Bravo İstikbal bu memleket senden neler çekiyormuş öğrendik sayenizde.

Murat 1.357 Okunma

Cevaplar

 • Murat19 Mayıs 2015

  Sayın müşteri hizmetleri siz hangi tür müşteriye hizmet ediyorsunuz bize bir zahmet söyleyin bilelim sizden hizmet alabilecek müşterilerden olalım. Hakkını arayan müşteriye yalan söylüyorsunuz, randevularınıza gelmiyorsunuz gelseniz dahi hep geç geliyorsunuz daha kötüsü karşınızdaki kişiye saygınız yok helal osun diyeceğim ama içimden gelmiyor.

 • İstikbal Temsilcisi11 Şubat 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Murat10 Şubat 2015

  Firma bizimle 8 aydır ilgileniyor ama her gelen servisten sorun yok cevabı almaktan bıktım sizin servis personelinizden bende onlarca var ve onları nasıl eğittiğinizi çok iyi biliyoruz lütfen daha üst düzy bir ekiple inceleme yapın ürün üzerinde.

 • İstikbal Temsilcisi09 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön